Nasi najmłodsi uczniowe
Dzień babci i dziadka
Dzień babci i dziadka 2015

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚLUBOWANIE KLASY I

13 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Ślubowania klasy I. Na tę ważną uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Sułoszowa - p. Stanisław Gorajczyk, Proboszcz naszej parafii - ks. Leszek Kołczyk, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi oraz Rodzice naszych pierwszaków.

Uroczystość rozpoczął występ uczniów, w którym podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie (opieka - p. Agnieszka Gorajczyk i Grazyna Safian, oprawa muzyczna - p. Renata Guzik).

Następnie odbyło się ślubowanie klasy I. W tym dniu pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sułoszowej. Uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia to dla każdego pierwszaka wielkie święto. Co roku wszyscy starają się, aby ten dzień był pełen niezapomnianych, wspaniałych wrażeń. Tak właśnie było i tym razem.  Uczniowie klasy I pod opieką wychowawcy p. Jolanty Woszczek zaprezentowali program artystyczny, w którym pokazali to, czego już zdążyli nauczyć się w szkole. Śpiewali, recytowali wiersze, wykonywali zadania. Swoim występem przekonali wszystkich, iż zasługują na miano ucznia naszej szkoły. Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przez panią dyrektor Joannę Gastoł pasowani na ucznia. Otrzymali swój pierwszy dokument - legitymację szkolną i upominki. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego wręczyli uczniom tarcze szkolne, udzielili im wielu cennych rad i złożyli życzenia. Również rodzice złożyli swoim pociechom życzenia i obdarowali prezentami, które będą pamiątką tego uroczystego wydarzenia.

KRAKÓW - AKCJA POLA NADZIEI

Dnia 4. X. 2017 roku 8 uczennic z klasy VII wzięło  udział w akcji wolontaryjnej  „Pola Nadziei”  - największej akcji charytatywnej małopolski. Uczennice kwestowały na ulicach Krakowa, zbierając  fundusze na opiekę nad osobami terminalnie chorymi - pacjentami krakowskiego Hospicjum im. św. Łazarza. Następnie wzięły udział w Żonkilowym Marszu Nadziei i sadzeniu cebulek tych kwiatów na Plantach oraz – po raz pierwszy – na dziedzińcu kurii metropolitalnej. Dziękujemy dziewczynkom za ich trud i ciężką prace!!!!!

PIELGRZYMKA DO CZĘTOCHOWY

4 X 2017 r. uczniowie klas III wzieły udział w XVII Pielgrzymce Rodziny Szkół Jana Pawła II do Częstochowy.

Po Mszy Świętej zwiedziły Jasną Górę.

JUŻ JESIEŃ

Pierwszy dzień kalendarzowej jesieni przypada 23 września.

Znalezione obrazy dla zapytania Początek roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się 4 IX 2017 r.
O godzinie 8.00 Msza Święta w Kościele Parafialnym
9.00 spotkanie z Dyrektorem i wychowawcami.

Uwaga!!!
Zakładki będą aktualizowane na bieżąco (w tej chwili są nie aktualne - z roku szkolnego 2016/17)
Za opóźnienia przepraszamy.

Terminarz wydarzeń szkoły